ZYXEL P-660HNU-F1 300MBPS KABLOSUZ-N 4 PORT ADSL2+ MODEM

Fotoğraflar yükleniyor

750
İlan No 732
İlan Tarihi 8 Mart 2023
Durum Sıfır


P-660HNU-F1


SIFIR JELATİNİ ÜZERİNDE


USB’li Kablosuz N ADSL2+ 4 portlu Ağ Geçidi

Wi-Fi 802.11n performansı ile güçlü veri işleme hız ve daha iyi kapsama alanı

Gecikmesiz çevrimiçi oyun deneyimi

Kablosuz zamanlama özellikli çevre dostu kablosuz gücü açma/kapama butonu

Gömülü QoS zamana duyarlı uygulama trafiklerini öncelikendirir

USB 2.0 ile dosya paylaşımı ve değiş tokuşu

Şık, kullanıcı dostu GUI

 

300 Mbps Ultra Yüksek Hızlı 802.11N ADSL2+ Kablosuz Güvenlik Ağ Geçidi

Wi-Fi 802.11n performansı ile güçlü veri işleme hız ve daha iyi kapsama alanı

802.11n teknolojisi, 300 Mbps’yi bulan veri hızlarıyla nihai yüksek hızlı kablosuz bağlantı çözümünü sunar. 2x2 teknolojisi, engelleri aşarak çalışabilmeniz için kablosuz sinyallerin duvarlardan ve tavandan geçmesini sağlayarak ev ortamından faydalanabilmenizi sağlar. P-660HNU-F1 etkileyici performans, geniş kapsama alanı, diğer 802.11 b/g istemciler ve erişim noktalarıyla bir arada bulunabilirlik ve Wi-Fi ölü noktalarını elimine edebilme özelliği ile yüksek hızlı kablosuz erişim ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar.

Gecikmesiz çevrimiçi oyun deneyimi

P-660HNU-F1, bir grup kullanıcının sorunsuz ağ bağlantılarından faydalanmasını sağlayabilmeleri için oyun tutkunlarına dost QoS ayarları barındırır.  Tek bir tıkla ayar etkinleştirilerek kullanıcıların, trafik sıkışması endişesi olmadan İnternet üzerinden çevrimiçi oyun için yüksek ADSL iletimi hızının tadını çıkarmalarını sağlayabilir.

Şık, kullanıcı dostu GUI

Şık İnternet tabanlı kullanıcı arayüzü P-660HNU-F1’in kurulumunu ve yönetimini kullanıcılar için son derece kolay hale getirir.  Sezgisel internet arayüzü ve kullanıcı dostu konfigürasyon adımları kullanıcılara ferahlık hissi verecektir.

Koruma Duvarlı Uygulamalar

P-660HNU-F1  durum denetimi filtreleme yetisi ve Koruma Duvarı ağ korumaları sağlar. Varsayılan koruma duvarı ayarı ile korumalı LAN’a/dan giden ve gelen trafikler bloke edilir.  Koruma duvarı, TCP/UDO denetimi, Hizmet Reddi (DoS) algılaması ve koruması, gerçek zamanlı uyarılar, raporlar ve günlükleri destekler.
Yorumlar
493 kez görüntülendi.

TÜRKİYE İÇİN TAKAS VAKTİ