Endeksa, Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri Arasında!”

22 Ocak 2024
Endeksa, Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri Arasında!”

Gayrimenkul Sektöründe İleri Teknolojiyle Yol Alan Endeksa

Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Endeksa, Deloitte Technology Fast 50 ödüllerinde Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi arasında yer aldı. Endeksa, gayrimenkul sektöründe yapay zeka, büyük veri analizi ve makine öğrenimi gibi ileri teknolojileri kullanarak otomatik değerleme modeli sunuyor ve bireylerin güvenle gayrimenkul satışı yapmalarına yardımcı oluyor. 2017 yılında faaliyete geçen şirket, “Evinizin kıymetini bilin” sloganıyla yola çıkarak Türkiye’de PropTech alanında öncü bir konuma ulaştı.

Endeksa, emlak danışmanlarından bireysel gayrimenkul yatırımcılarına, gayrimenkul geliştiricilerinden finansal kurumlara kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Şeffaf, bağımsız ve güncel verilerle gayrimenkul değerleme konusunda güvenilir bir köprü oluşturarak bireysel kullanıcıları, emlak danışmanlarını ve konut sektörünü bir araya getiriyor.

 

Endeksa’nın Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Görkem Öğüt, Deloitte Technology Fast 50 ödülünü değerlendirirken 2023 yılının Endeksa için büyük başarılarla dolu bir yıl olduğunu ve PropTech sektöründeki liderliklerini sürdürdüklerini vurguladı. Ayrıca, Avrupa’da da faaliyetlerine başlayarak Türkiye’nin sınırlarını aşan bir başarı hikayesini paylaştı.

Endeksa Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 50 Teknoloji Şirketinden Biri Oldu!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin değerlendirildiği Deloitte Technology Fast 50 ödülleri, bu yıl 18.kez gerçekleştirilen özel törenle sahiplerini buldu. Gayrimenkul sektöründe; yapay zeka, büyük veri analizi ve makine öğrenimi yöntemlerini kullanarak otomatik değerleme modeli sunan ve bireylerin güvenle gayrimenkul satmalarını sağlayan Endeksa, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri oldu.

Deloitte Technology Fast 50’nin düzenlediği törenle Ar-Ge alanında önemli yatırımlar yapan, kendi teknolojisini üreten ve ileri teknolojiyi problem çözmede kullanarak başarı elde eden şirketler, son üç yıldaki net satışlarının büyüme oranlarına göre ödüllendirildi. “Evinizin kıymetini bilin” sloganı ile faaliyetlerine 2017’de başlayan Endeksa, PropTech alanında Türkiye’de öncü konumda olmasının ödülünü Deloitte Technology Fast50 listesinde yer alarak aldı. Yakın dönemde Avrupa açılım sürecine de giren Endeksa, aktif olarak Türkiye’nin yanı sıra İspanya ve Portekiz’de de faaliyet gösteriyor.

 

Endeksa, sunduğu hizmetlerle emlak danışmanlarına, bireysel gayrimenkul yatırımcılarına, gayrimenkul geliştiricilere, finansal kurumlara, perakende şirketlerine ve kamu kurumlarına hizmet veriyor. Ayrıca gayrimenkul değerlemede sağladığı şeffaf, bağımsız ve güncel veriler sunarak hizmet verdiği bireysel kullanıcıları, emlak danışmanları ve konut sektörü üçgeninde bir güven köprüsünde buluşturuyor.

Ödülü değerlendiren Endeksa Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Görkem Öğüt: “Deloitte Technology Fast50 gibi sektörün en prestijli listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururluyuz. 2023 yılı Endeksa’nın başarılarını katladığı muhteşem bir yıl oldu. Bu yıl itibari ile Endeksa ile değerlemesi yapılan konut adedi 5 milyonu, değerlemesi yapılan alan ise 4 milyar metrekareyi geçti. Bu yıl aynı zamanda Avrupa açılımımızın ilk adımını İspanya ve Portekiz’de attık. Türkiye’de öncülüğünü yaptığımız PropTech sektöründeki hizmetlerimizi ülke sınırlarımızın dışına taşımaktan dolayı çok mutluyuz. Sektördeki liderliğimizle, yenilikçi çözümler üretmeye ve Türkiye’nin teknoloji ihracatını artırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Haber Yorumları